זכיינות סופר פארם

רשת סופר פארם

רשת סופר פארם הוקמה בסוף שנות ה 80 בידי ליאון קופלר בנו של מורי קופלר אשר ייסד את רשת Drug Mart Shoppers הקנדית במהלך שנות ה 60 אחת מרשתות הדראג סטור המובילות בקנדה .
רשת סופר-פארם מפעילה סניפים בכל חלקי הארץ מצפון לדרום במגזרים השונים ומונה מעל כ 190 סניפים בישראל .
רשת סופר פארם היא רשת הדראגסטור הגדולה והמובילה בישראל אשר מביאה לצרכניה חדשנות ומשלבת בסניפיה בתי מרקחת , מחלקת קוסמטיקה עשירה , מוצרי צריכה , טואלטיקה ומוצרי תינוקות .
רשת סופר פארם משלבת בין סניפים במרכזי הערים במיקומים אטרקיטביים ופועלת בחלק מסניפיה פועלים במתכונות חירום ופועלים גם בשעות הלילה המאוחרות על מנת לפק ללקוחותיה זמינות מירבית , שירות , מקצועיות ומגוון עשיר של מוצרים ומבצעים משתנים בסניפיה.
מבנה הזכיינות ברשת
רשת סופר פארם פועלת בשיטה של גיוס עמיתים לרשת , עמיתי הרשת הם למעשה הזכיינים ומנהלים את סניפי הרשת על פי עמידה ביעדים אותם מציבה הרשת עבור העמיתים . לפי שיטה זאת ישיגו העמיתים את התוצאות הטובות ביותר בכל סניף וסניף ויהנו משיטת תמלוגים אותה בונה הרשת עבור העמיתים ברשת .
הזכיינים המעוניינים לפעול כעמיתים ברשת, יוכלו לעבור בהכשרה מקצועית באקדמיית קופלר לקמעונאות, מכללה אשר שהוקמה על ידי רשת סופר פארם לקליטה והכשרת עמיתים לעתודה ניהולית ברשת . זכיינות לסופר פארם היא אם כן זכיינות מתאימה יותר ברוב המקרים ליזמים בעלי רקע וניסיון בענף הרוקחות , המעוניינים להקים עסק משלהם בשיטה זו ובשיתוף פעולה עם רשת סופר פארם הותיקה והמצליחה.

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

Scoop

רשת נעלי סקופ הינה אחת מרשתות ההנעלה הותיקות בישראל , רשת המתמחה בייבוא ,שיווק והפצה של נעלי נשים גברים וילדים , תיקים ואביזרי אופנה המתאימים לכל גיל.

קרא עוד »

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

דילוג לתוכן