זכיינות Seven Eleven חנויות נוחות

רשת חנויות נוחות Seven Eleven

רשת בבעלות התאגיד היפני Seven & i Holdings, שרכש את הרשת אך הותיר את מטה החברה בטקסס. התאגיד הוא קמעונאי המזון השלישי בגודלו בעולם אחרי וולמארט וקבוצת שוורץ, ומגלגל קרוב ל-130 מיליארד דולר בשנה.
נכון להיום סבן אילבן היא יום רשת חנויות הנוחות הגדולה בעולם. על פי הערכות, המותג סבן אילבן מגלגל מחזור של כ-80 מיליארד דולר בשנה. ישראל עתידה להיות המדינה ה-19 שבה תקים הרשת פעילות.
 

זכיינות Seven Eleven חנויות נוחות

הרשת פועלת בשיטה של קמעונאות יזומה – מאפשרת למנהלים באותה מדינה להבין את הצרכים המקומיים של הלקוחות ולבצע את התאמת  המוצרים לשוק, בהתאם לסטנדרטים בישראל. בישראל מינו את סם מטינסון לתפקיד הנ"ל, שעשה מעבר לתל אביב ומלווה מקרוב את הכנסת המותג לישראל. הרעיון הוא לאמץ את הרעיונות מכל העולם כדי לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.כמו כן מונה אבינועם בן מוחה שהיה בעברו מנכ"ל קפה קפה למנכ"ל הקבוצה בישראל.

כמה עולה זכיינות ב Seven Eleven ?

על פי הדיווחים בתקשורת בשנת 2023 יושקעו למעלה מחמישים מיליון שקלים בפתיחה של כ 30 סניפים ראשונים בישראל. בשנת 2024 ההשקעה תהיה גבוהה אפילו יותר, שכן הכוונה לפתוח מספר גדול יותר של סניפים. גודל חנות ממוצעת עומד על 200-125 מ"ר, וההשקעה בכל סניף נאמדת ביותר ממיליון שקלים.

המרכז הישראלי לזכיינות אינו מלווה זכיינים להקמת סניפים ברשת Seven Eleven! המידע הינו אינפורמטיבי בלבד לדרישת הגולשים באתר ועלול להשתנות מעת לעת לפי שיקול הרשת!

 

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

Keds למכירה

לסניף רווחי מרשת קדס בקניון מוביל באזור השרון, דרוש זכיין מתאים, ניסיון במכירות יתרון, חנות משופצת ברמה גבוהה…

קרא עוד »

Yellow

לתחנת דלק פעילה של רשת פז בנקודה מובילה באזור המרכז דרוש זכיין חרוץ להפעלת התחנה וחנות הנוחות, קהל לקוחות רחב, תחנה ותיקה…

קרא עוד »

COKA למכירה

לסניף רווחי מרשת נעלי קוקה במרכז הארץ, דרוש זכיין מתאים בעל מוטיבציה גבוהה, ניסיון במכירות יתרון, חנות משופצת כחדשה…

קרא עוד »

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

דילוג לתוכן