זכיינות We Shoes

רשת We Shoes

קולנוע חדש היא אחת מבן היבואנית הגדולות בשוק הישראלי , פועלת להפצה ושיווק של מותגי הנעלה בינלאומיים מובילים כגון: Crocs, Blundstone, Yosi Samra, Desigual ועוד. קולנוע חדש היא בעלת רשת החנויות WeShoes הנמצאת בפריסה ארצית מצפון עד דרום , במיקומי פרימיום בקניונים ובמרכזים המובילים בישראל.

נקודות המכירה בהן פועלת הקבוצה בשוק הישראלי בסיטונאות מכילות בוטיקים רבים, רשתות מוכרות , חנויות ספורט ומגוון חנויות של בעלים פרטיים . מותגי הקבוצה פונים לקהלי מטרה ופלחי שוק שונים ונותנים מענה מלא לצרכים המשתנים של הצרכן בישראל . המותגים מספקים ערכים של נוחות, אופנה, שיק, כיף וחדשנות עיצובית.

למה להיות זכיין ברשת We Shoes?

כמו כן פועלת weshoes גם כרשת קמעונית ומבססת את מעמדה החזק בשוק בעזרת זכיינים מתאימים בסניפים שונים בקניונים ובמרכזי המסחר הנבחרים בישראל .

המוצרים וחווית הקניה בסניפים מאפשרים לנו להעניק ללקוח המקומי מענה אופנתי ממגוון המותאם למזג האויר הישראלי . אנו מציעים, באמצעות המותגים שאנו משווקים, להנות מההנעלה הטרנדית והעכשווית מרחבי העולם , באיכות גבוהה ומוקפדת, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

מועדון הלקוחות של החברה מונה כיום מעל ל- 130,000 חברים בשנה והחברה מתחייבת לעשות כל מאמץ להעניק לכם את המוצרים האיכותיים ביותר בשילוב השירות הטוב ביותר!
רשת weshoes מזמינה אתכם להיות חלק בהצלחה ארוכת שנים ולהיות חלק במשפחתה .

כמה עולה להיות זכיין ברשת WeShoes?

הקמה משוערת: 200,000 – 150,000 ₪

דמי זיכיון: 100,000 ₪

עמלת זכיין: 40%

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

קסטרו

רשת קסטרו נוסדה ב-1950 ובמהלך העשורים האחרונים מאז קום המדינה היא מובילה את הקצב האופנתי בישראל.

קרא עוד »

דיסקרט

רשת דיסקרט נוסדה לפני 3 עשורים והינה רשת אופנה נשית מהותיקות בישראל.רשת דיסקרט, בבעלותו של איש העסקים…

קרא עוד »

TO GO

רשת נעלי TO GO הינה אחת מרשתות האופנה הגדולות בישראל עם מעל 70 חנויות בפריסה ארצית מדן ועד אלת…

קרא עוד »

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

דילוג לתוכן