זכיינות Scoop

רשת Scoop

רשת נעלי סקופ הינה אחת מרשתות ההנעלה הותיקות בישראל , רשת המתמחה בייבוא ,שיווק והפצה של נעלי נשים גברים וילדים , תיקים ואביזרי אופנה המתאימים לכל גיל.
רשת סקופ מונה למעלה מ 60 סניפים הפרוסים לאורכה ורוחבה של מדינת ישראל , מונה כ 300 עובדים ונמצת בקניונים המובילים ומרכזי המסחר הפופולרים ביותר .
בסניפי הרשת שמים דגש על איכות ללא פשרה וירידה עד לפרטים הקטנים עבור כל לקוח ולקוח כאשר חלק מהסניפים מופעלים על ידי הרשת וחלקם מופעלים על ידי זכיינים בשיטת זכיינות תפעולית .
חנויות הרשת מעוצבות בסגנון צעיר וטרנדי במיוחד המתאפיינים במראה עדכני בהתאם למגמות האופנה העולמית.

למה להיות זכיין ברשת Scoop?

רשת סקופ פועלת בשיטת זכיינות תפעולית לפייה מקבלים הזכיינים המתאימים הכשרה מקצועית קודם הקמת הסניף המיוחל , ליווי שוטף לזכיין לאחר ההקמה בפעילות היום יומית בסניף וכמובן מלאים ללא הגבלה המתחדשים לפי דרישת הזכיין.
על מנת להיות זכיין ברשת סקופ רצוי להגיע מעולם האופנה והמכירות בדגש על שירות ללא פשרה.ברשת סקופ תקבלו את כל הידע לא אתם זקוקים על מנת להביא את הסניף להצלחה ושגשוג.

המרכז הישראלי לזכיינות אינו מלווה זכיינים להקמת סניפים ברשת scoop! המידע הינו אינפורמטיבי בלבד לדרישת הגולשים באתר ועלול להשתנות מעת לעת לפי שיקול הרשת!

 

כמה עולה זכיינות ברשת Scoop?

הקמה משוערת: תלוי בגודל הסניף

דמי זיכיון: לא לפרסום

עמלת זכיין:  לא לפרסום

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

Scoop

רשת נעלי סקופ הינה אחת מרשתות ההנעלה הותיקות בישראל , רשת המתמחה בייבוא ,שיווק והפצה של נעלי נשים גברים וילדים , תיקים ואביזרי אופנה המתאימים לכל גיל.

קרא עוד »

פרופיל

רשת Profil Fashion החלה את דרכה ברחוב מרכזי ברמת גן כבוטיק קטן ואופנתי לנשים.הרשת דוגלת בעיצוב וייצור ישראלי ובנוסף…

קרא עוד »

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

דילוג לתוכן