זכיינות ליאור קוקה

רשת ליאור קוקה

ליאור קוקה אותה פצצת אנרגיה מוכשרת ממעלה אדומים שהחלה למכור עוגות עוד כשהייתה בת 14 והתפרסמה בישראל בזכות כישרון מטורף לקינוחים וקונדטוריה בתכנית בייק אוף ישראל.

ליאור קוקה עם מעל 120,000 עוקבים ברשתות החברתיות כשכל פוסט זוכה לאלפי לייקים ותגובות. קוקה שמעידה על עצמה שהיא בכלל מעדיפה מלוח על מתוק הקימה את העסק הראשון שלה במהלך 2018 בו הצליחה להפסיד סכום דימיוני של מעל 200,000 שקלים בפחות משלושה חודשי עבודה ותור אינסופי .

השינוי של ליאור קוקה החל כאשר פגשה באיש העסקים והבעלים של המותג התל אביבי "מיתוס" קובי עבד, קובי שזיהה את הפוטנציאל העסקי הטמון בליאור קוקה הפך מהר מאוד את ההפסד לרווח על ידי ניהול קפדני וניסיון רב  ומשם הכל היסטוריה.

ליאור קוקה הקימה את דוכנה הראשון ברחוב רוטשילד בתל אביב, בו היא מציעה לקהל הרחב קינוחים מפנקים  וגלידות בייצור עצמי בטעמים ומשובחים. לא רחוק משם הקימה בית קפה ומשם דוכנים נוספים בקניונים המובילים בישראל בינהם עזריאלי תל אביב, קניון איילון, ראשונים ועוד…

הרשת אינה פועלת בשיטת זכיינות אלא מקימה סניפים בשיטת ניהול עצמאית.

להצעות רלוונטיות בענף הזכיינות המשיכו להנות מגלישה באתרינו המרכז מידע נוסף על מגוון רחב של רשתות.

צוות המרכז הישראלי לזכיינות פועל במרץ לתת לכם היזמים את  מלוא המידע והיכולת להנות ממיטב המומחים והיועצים בענף הזכיינות לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.

בהצלחה

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

הקודם
הבא

דילוג לתוכן