זכיינות דלי קרים

רשת דלי קרים

"דלי-קרים" החלה את דרכה עוד ב 1989 בחנות פינתית במרכז "לב העיר" ברח' ז'בוטינסקי לשעבר מרכז השקם בראשל"צ.
בזמנים ההם יוצרה הגלידה במחסן קטן בסמוך לחנות. עם השנים הפכה הגלידה של דלי קרים יותר ויותר פופולרית ולימים לגלידה המפורסמת והמצליחה בעיר ראשון לציון והסביבה.
החנות הראשונה של רשת דלי קרים נוהלה בצורה משפחתית ע״י רינה וסמי יחד עם שני בניהם אבי ושרון.
הם כמובן נודעו לא רק בזכות הגלידה המפורסמת והמיוחדת אותה ייצרו, אלא גם בעקבות השירות האישי והמיוחד , אשר ניתן לכל אחד ואחת מהלקוחות שהגיעו להתענג מהטעמים המיוחדים אותם ייצרו בפינה הקטנה של הסניף הראשון של רשת דלי קרים.
כשנה לאחר מכן , הועתקה ההצלחה ונפתחה חנות נוספת הנושאת בגאווה את השם דלי קרים במרכז חולון.
מאוחר יותר לאחר כחמש שנים לערך , לאור הביקוש הגואה ומאחר והייצור הכולל בשתי החנויות לא הספיק לכמות המכירות ולדרישת הלקוחות שפקדו את הסניפים , הקימה דלי קרים מפעל אשר יספק את תוצרתו לחנויות הקיימות, כמו גם לחנויות נוספות שיפתחו בעתיד.
רשת דלי קרים חרטה על דיגלה להמשיך ולייצר את הגלידה האיכותית באותה רמה בדיוק. על מנת לא לקלקל ו"למסחר" את הגלידה ניבנו במיוחד עבורה, בעזרת מהנדסי מכונות, מכשור מיוחד אשר עימו ניתן להגדיל את כמות הייצור מבלי לפגוע באופיו , במרקם ובטעם המיוחדים המזוהים עם הגלידה המפורסמת של רשת דלי קרים.
לדברי הרשת "דלי קרים" היא מקפידה כי חלק לא קטן מהכנסותיה מוקדש להתחדשות ובשיפור המוצרים הקיימים, וכמובן בחיפוש אחר טעמים חדשים ומרעננים , במטרה להפתיע בכל פעם מחדש את חוש הטעם של לקוחותיה.
החומרים מהם מיוצרת הגלידה במפעל של רשת דלי קרים הינם טבעיים וללא חומרים משמרים משום סוג.
ה"מוטו" של סמי אב המשפחה הוא: "לייצר את הגלידה בתנאים ובחומרים, שהוא יודע שנכדיו יכולים לאכול מהגלידה כבר מיום היוולדם…"
נכון להיום נמצאת הרשת בפריסה ארצית מאזור הצפון ועד הדרום בלמעלה מ 40 נקודות שונות המנוהלים ע״י זכיינים בשיטת הזכיינות שצוברת תאוצה בישראל מיום ליום.
לפרטים נוספים נשמח לעמוד לשרותיכם תמיד .

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

פינק גולדה

מותג חדש מבית היוצר של האחים אביטל מבעלי רשת גולדה מבית אניטה שהחלה את דרכה ברחוב שבזי המיתולוגי שבנווה צדק תל אביב…

קרא עוד »

פינולי

רשת גלידה פינולי הינה מהרשתות הגדולות הוותיקות בענף הגלידריות בישראל. הגלידה (ג'לטו) מיוצרת מדי יום בסניפי הרשת מחומרי גלם…

קרא עוד »

לה גופרה

רשת לה גופרה הינה מהרשתות הגדולות הוותיקות בענף הגלידריות בישראל. הגלידה (ג'לטו) מיוצרת מדי יום בסניפי הרשת מחומרי גלם…

קרא עוד »

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

דילוג לתוכן