מאמרים

זכיינות דואר ישראל

בדואר ישראל קיימת שיטת זכיינות חלקית אשר נקראת הפעלת סוכנות דואר. זכיינות להפעלת סוכנות דואר מתפרסמת באתר הרשמי של דואר ישראל אחת לכמה חודשים, ניתן לעיין באתר בתנאי במכרזים והמיקומים הגאוגרפים השונים בישראל. לאחר העיון במסמכי המכרז  והגשתו תתקבל החלטה ע"י דואר ישראל מי ממגישי ההצעה חתומה יתקבל להיות סוכן בדואר ישראל. לאחר ראיון אישי והכשרה מפורטת של הסוכן על כל פרטיה יחל הסוכן להפעיל את סוכנות הדואר אליה הוא שייך.

שיטת התמלוגים בדואר ישראל

הסוכן יהיה רשאי לבצע פעולות מוגדרות מראש בסוכנות אותה הוא מנהל ויתוגמל בסוף כל חודש קלנדרי  עפ"י נוסחה קבועה מראש (המופיעה במכרז אליו ניגש) על פעולות שונות אותן ביצע בסניפו במהלך החודש הקלנדרי.

הסוכן יבצע פעולות מכירה של מוצרי כתיבה, בולים, כרטיסי חיוג וכרטיסי אשראי בנוסף יבצע פעולות שונות כמו הפקדות כספים, משלוח וקבלת דברי דואר  שונים, ביצוע תשלומים לגורמים שונים וכו'.

על כל אחת מהפעולות הנ"ל יתוגמל הסוכן באופן שונה עד ליצירת הכנסה חודשית מסכמת.

עיון במכרז והגשת מועמדות להפעלת סוכנות

מסמכי המכרז נמצאים באתר הרשמי  של דואר ישראל תחת לשונית מדור מכרזים סוכנויות. אנו במרכז הישראלי לזכיינות ממליצים להיוועץ עם עורך דין המתמחה  בתחום הזכיינות בישראל, אשר יוכל לוודא  כי החוזה הוגן עבור הזכיין (סוכן) בתרם מילוי והגשת המסמכים חתומים על ידכם.

צוות המרכז הישראלי לזכיינות פועל במרץ לתת לכם היזמים את  מלוא המידע והיכולת להנות ממיטב המומחים והיועצים בענף הזכיינות לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.

בהצלחה

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

חומוס יוסף

רשת חומוס יוסף החלה את דרכה בפרדס חנה כחומוסייה צנועה בצמוד לחנות התבלינים של משפחתו של יוסף עם…

קרא עוד »

TO GO

רשת נעלי TO GO הינה אחת מרשתות האופנה הגדולות בישראל עם מעל 70 חנויות בפריסה ארצית מדן ועד אלת…

קרא עוד »

רשת פיצה פאפא ג'ונס הוכרה כמנצחת הגדולה של שנת הקורונה וכתגלית השנה בעולם הזכיינות 2020…

כן. כשכמעט כולנו נכנסנו ויצאנו מסגר לסגר, ישבנו בבית מול המסכים, בטוחים שסוף העולם הגיע, ותהינו איזו פיצה כדאי לאכול היום או מחר, התחלנו להתוודע לאחת הרשתות הכי מבטיחות שהגיעה לישראל בשנים האחרונות…

קרא עוד »

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

דילוג לתוכן