מאמרים

רשת פיצה פאפא ג'ונס הוכרה כמנצחת הגדולה של שנת הקורונה וכתגלית השנה בעולם הזכיינות 2020

כן. כשכמעט כולנו נכנסנו ויצאנו מסגר לסגר, ישבנו בבית מול המסכים, בטוחים שסוף העולם הגיע, ותהינו איזו פיצה כדאי לאכול היום או מחר, התחלנו להתוודע לאחת הרשתות הכי מבטיחות שהגיעה לישראל בשנים האחרונות. רשת הפיצריות היחידה שידעה להשתמש בחסרונות של התקופה המאתגרת, ולהפוך אותם ליתרונות מעולים.

אז הכירו את פיצה פאפא ג'ונס, רשת הפיצריות הבינלאומית הצומחת ביותר בעולם, עם יותר מששת אלפים סניפים בחמישים מדינות שונות, עם מחזור מכירות שנתי של 1.8 מיליארד דולר בשנה, ושווי חברה של למעלה מ-3.2 מיליארד דולר.

הכובשת הגדולה של הקורונה

 

רשת פאפא ג'ונס בישראל כבשה את עולם הזכיינות בשנת 2020, שנה שרוב בעלי העסקים בארץ ובעולם כמו גם רוב האזרחים בעולם, רצו לשכוח.

הרשת נכנסה לתקופת הקורונה כאשר כבר בתום הסגר הראשון, הכפילה את מספר הסניפים בארץ, ונכון להיום, נמצאת בתנופה אדירה הכוללת הקמת 15 סניפים חדשים בערים המרכזיות מנהריה ועד אילת. החזון של הרשת הוא להגיע ל-55 סניפים בישראל בתוך מספר שנים.

מודל עסקי פורץ דרך בענף הזכיינות בישראל

מוטי ריכטר, המנכ"ל והבעלים של רשת פאפא ג'ונס בישראל מסביר את עיקרי סוד ההצלחה של הרשת:

"רבים זיהו את ההזדמנות העסקית ברכישת זיכיון סניף של פאפא ג'ונס היות ופיתחנו מודל עסקי ייחודי המבוסס על השקעה כספית נמוכה יחסית הדרושה מהזכיין ומנגד, התוצאות בשטח הוכיחו שיש לנו יכולת חזקה לייצר מחזור מכירות רציני החל מהיום הראשון לפתיחת הסניף. כך שמדובר על מצב של WIN-WIN עבור מי שמעוניין להקים עסק עצמאי מצליח עם הכוונה והדרכה רשתית צמודה. בנוסף, הרשת גובה דמי זיכיון הנחשבים נמוכים יחסית בענף ויחד עם זאת היא מעניקה רשת ביטחון גדולה היות ומדובר על מותג בינלאומי מהמצליחים ביותר בענף המזון העולמי, בעל מוניטין טוב, מוצר מנצח המבוסס על מרכיבים איכותיים וטריים וזאת לצד תמיכה, ליווי והדרכה של כל זכיין חדש ע"י הנהלת המטה בישראל החל מהשלב ההתחלתי ולאורך כל הדרך".

שירות מעולה וטכנולוגיה מתקדמת מובילים לצמיחה אדירה

כמו כן, רשת פאפא ג'ונס השכילה לפתח בשנה החולפת מספר כלים טכנולוגיים המאפשרים ללקוחות לקבל שירות יעיל ועדכני יותר, תוך כדי שיתוף פעולה עם חברות מובילות כמו wolt, על מנת להגיע להספק מרבי. הרשת איתרה לוקיישנים חזקים בתנאים מסחריים שלא יכלו לחלום עליהם בתקופות אחרות, והיום הרשת עומדת לפני צמיחה נוספת משמעותית עד סוף 2021, שתכלול פתיחה של סניפים נוספים חדשים".

מתניינים בזכיינות בתחום המזון? השאירו פרטים כעת:
דילוג לתוכן