מאמרים

רשתות מזכות זכיינות

השאיפה להתפתחות וגדילה

כמעט ולא נמצא יזם או איש עסקים שלא ירצה להרחיב את העסק שלו ולזכות לכוח עסקי הנובע מפריסת העסק שלו ברחבי הארץ ואולי בעולם.

שיטת הזכיינות מעניקה אפשרות כזאת לאנשי עסקים ויזמים וזאת מכיוון שהיא מייתרת את הצורך במימון עצמי ותפעול סבוך.

ברשתות מזכות נדרשים הזכיינים ברשת לספק את רוב ההשקעה הדרושה לפיתוח העסק והתרחבותו.

אומנם אותן רשתות מזכות נהנות מהזדמנות עסקית מצויינת , אך יחד עם זאת יש לרשתות גם מחוייבות כלפי הזכיינים ברשת , המון עבודה ביייעוץ ובדיקות מקדימות שונות ולקיחת סיכון גדולה במקרים בהם הזכיינים אינם עומדים בסטנדרטים אליה מכוונת הרשת ופוגעים בשמה באופן ישיר ועקיף.

רשתות מזכות שפועלות בצורה מקצועית ונכונה מול זכיינהם ומגבות את הזכיינים ככל הניתן מצליחות לבסס את מעמדן בשוק הישראלי בכמות גדולה של סניפים טובים ואכותיים המייצרים הכנסה גבוהה לרשת.

ציווין הרשת

רשתות מזכות מתחייבות לניהול פרוייקט אישי בכל פעם שהן נותנות זיכיון ליזם או אנשי עסקים מסויימים.

לאחר חתימת ההסכם מתחילה מערכת היחסים בין הרשת לזכיין והרשתות אמורות לעשות הכל כדי לשמור על ציוויונה כרשת.

ציוויון הרשת ומיצובה הוא אחד הדברים החשובים  עולם העסקים ובא לידי ביטוי בעיני הלקוחות בסופו של יום , כיצד ניתפס המותג או הרשת בעיני לקוח הקצה.

ניתן לראות זאת בכל תחום ותחום מבנקים , קופת חולים , חברות ספורט , סופרים ועוד…

ומכך רשתות אשר לא מלוות את זכייניהם עד להשלמת סניף התואם בצורה מדוייקת ומקצועית ככל הניתן לשאר סניפי הרשת האחרים על כל פרטיו ודרכי הפעלתו מייצרות לעצמן יותר נזק מתועלת.

עבור רשתות מזכות , סניפים אשר לא עומדים בנהלי הרשת ומהתחייבותה ללקוחות הקצה עלולים לגרום לנזק לרשת כולה.

הדרכת והכשרת עובדים , תיאום ציפיות עסקיות , ביקורות גלויות וסמויות לבדיקת נהלים , אספקה קבועה תוך דגש לעלויות תפעול נמוכות לזכיינים הם רק חלק מדוגמא לניהול למופת של רשת ושמירה על ציוויונה.

ניהול נכון של מערכת היחסים

הרשתות המזכות יוצרות חוזים מחייבים ומעמידות תנאי סף נוקשים לזכיינים הנבחרים ולא פעם בעקבות כך עלולים להיות  חיכוכים בין הזכיין לרשת שעלולים לפגוע בשני הצדדים. על מנת לדאוג להצלחת הזכיין ויחד עם זאת להצלחתה מפועל יוצא של הצלחתו הן חייבות לדאוג לייצר מערכת יחסים תקשורתית , איכותית ויעילה ככל הניתן.

רשתות מזכות שמעניקות לזכיינים ליווי צמוד בין עם מדובר בסניף חדש , סניף פעיל או סניף מחודש מגדילות את הסיכויים להצלחת הסניף באופן משמעותי.

על הרשתות לייצר דיאלוג שיאפשר לזכיין להביא את עצמו לידי ביטוי בסניף כמו כן לתת לו רוח גבית אמיתית בימים בהם הזכיין זקוק לה.

צוות המרכז הישראלי לזכיינות פועל במרץ לתת לכם היזמים את  מלוא המידע והיכולת להנות ממיטב המומחים והיועצים בענף הזכיינות לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.

בהצלחה

רשתות נוספות שיכולות לעניין אותך:

רשת פיצה פאפא ג'ונס הוכרה כמנצחת הגדולה של שנת הקורונה וכתגלית השנה בעולם הזכיינות 2020…

כן. כשכמעט כולנו נכנסנו ויצאנו מסגר לסגר, ישבנו בבית מול המסכים, בטוחים שסוף העולם הגיע, ותהינו איזו פיצה כדאי לאכול היום או מחר, התחלנו להתוודע לאחת הרשתות הכי מבטיחות שהגיעה לישראל בשנים האחרונות…

קרא עוד »

פינק גולדה

מותג חדש מבית היוצר של האחים אביטל מבעלי רשת גולדה מבית אניטה שהחלה את דרכה ברחוב שבזי המיתולוגי שבנווה צדק תל אביב…

קרא עוד »

צרו איתנו קשר עוד היום:

הזכיינים המרוצים שלנו:

דילוג לתוכן